Hizmetlerimiz

İlda Psikoloji olarak sizlere; aile danışmanlığı, cinsel danışmanlık, çocuk-ergen psikoloji danışmanlığı, eğitim koçluğu, öğrenci koçluğu, birey, grup ve kurum danışmanlığı gibi konularda destek vermekteyiz.

Psikolojik sorunlar yaşamımızda karşılaştığımız stres yaratıcı etkenler, travmatik olay ve durumlara karşı bir savunma mekanizması olarak karşımıza çıkabileceği gibi bireyin taşımaktan rahatsız olduğu davranış örüntüleri şeklinde de oluşabilir.

Aile bireyleri arasındaki ilişkilerde bozulma sıklıkla karşılaştığımız durumlar arasındadır. Aile danışmanlığında süreç problem yaşayan aile üyelerinin ortak danışmaya alınmasıyla başlar.

Çocuklarda ortaya çıkabilecek duygusal, davranışsal ve gelişimsel sorunların fark edilmesi ve çözülebilmesi için psikolojik destek almak çocukların sağlıklı gelişimini desteklemek açısından oldukça önem taşır.

Öğrencilerin kendilerini tanımaları, güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerini, hedef koymalarını sağlamaya ve kaynaklarını daha iyi kullanabilmelerine yönelik bir hizmettir.

Kurumsal Danışmanlık için kurumumuza başvurarak profesyonel danışmanlık alabilirsiniz.

tmc_a_free_consultation1

    BİzeUlaşın