Emek Öykü Kaya Kimdir?

İlda Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık

Emek Öykü KAYA 1995 senesinde Tokat’a doğdu. İlköğretimini Amasya ve İzmir’ de tamamladı. Ortaokul ve lise eğitimlerini İzmir’de tamamladı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde burslu şeklinde Psikoloji bölümünü okudu. Pedagojik formasyon eğitimini aynı üniversite bünyesinde aldı. MEB onaylı Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladı.

Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri eğitimi, Ankara Gelişim Tarama Envanteri,Bender – Gestalt Görsel Motor Algılama Testi,Dikkat Testi, Goodenough – Harris Bir İnsan Çiz Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, Peabody Resim – Kelime Testi, Cattell Testi, Porteus Labirentleri Testi, Frankfurter Dikkat Testi ,Bourdon Dikkat Testi, KENT EGY, Çocuk Değerlendirme Testleri ve Aile Değerlendirme Testi gibi bir çok test eğitimini tamamladı. Lisans eğitimi boyunca başta Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi olmak üzere, Anaokulu, Çocuk izlem Merkezi, Rehabilitasyon Merkezi. Özel Şişli Florence Nightingale Hastanesi Psikoloji Servisinde staj ve iş tecrübeleri oldu.

Daha sonra çalışmalarına, özel bir etüt merkezinde, sınav sürecinde ki ergenler ile kaygı, dikkat performans geliştirme, aile tutumları, ergenlik dönemi problemleri, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu alanlarında devam etmiştir. 2018 senesinde özel bir kurumda sorumlu Psikolog olarak görev aldı.

Merhaba, Ben Psk. Emek Öykü Kaya

İlda Psikoloji Kurucu Psikoloğuyum

İlda Psikoloji olarak misyonumuz; profesyonel danışmanlık hizmetlerimize ek olarak, psikoloji ve psikolojik rehberlik ve danışmanlık öğrencilerine veya mezunlarına gerekli eğitim ve seminerleri sağlamak olmuştur.

Bunun yanında sivil toplum örgütleriyle (STK) iş birliği içinde yardıma muhtaç kadın, çocuk ve LGBTİ+ üyelerine ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmak da en önemli misyonlarımız arasındadır.

Psikolojik sorunlar, herkesin bir çok kez başına gelebilen doğal süreçlerdir. Bu süreçleri en az zararla atlatmak, hem siz hem de sevdikleriniz için çok önem taşır. Bu süreçte, istemeden çevrenizdekileri üzebilir, önemli konularda yanlış kararlar verebilirsiniz. Hemen bize ulaşın.

Danışanlarımız hakkımızda neler diyor?

Değerli görüşleriniz ile kendimizi daha da geliştiriyoruz. Hakkımızda yorum yapan onlarca danışanlarımızın yorumlarını buradan görebilirsiniz.

9 yaşındaki oğlum okula gitmek istemiyordu. Öykü Hocam'a ön görüşme için tek geldim ve hocamın söylediklerini oğlumda uyguladım, olumlu değişimleri gördüm.

Burcu Aydoğan

Kızıma olan özel ilgisi, onunla ilgili yorumlarını da birebir bana aktarması ve ona nasıl davranmam gerektiğiyle ilgili yönlendirmeleri de çok hoşuma gidiyor.

Ahmet Yılmaz

Geri dönüşleri, öğrenciyi değerlendirmesi ve iletişim tarzı bizi çok memnun etti. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğiniz ve güvenebileceğimiz birisi.

Hande Doğaner

Konuşma Başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by